Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „BM Service“
More about company »

Projektų vadovo asistentas Švedijoje

Iki 3000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Švedija - UAB „BM Service“

Darbo pobūdis

  • Statybos darbų priežiūra ir organizavimas;
  • Darbų planavimas statybos aikštelėje;
  • Bendravimas su užsakovu;
  • Atliekamų darbų kokybės kontrolė;
  • Statybos dokumentų pildymas;
  • Statybinių medžiagų priėmimas ir apskaita objekte;
  • Statybų aikštelės priežiūra;
  • Visokeriopa pagalba statinio statybos vadovui.

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas, galintis dirbti PILNĄ DARBO DIENĄ);
  • Konstruktyvus mąstymas, puikūs derybų, planavimo ir organizavimo įgūdžiai, iniciatyvumas;
  • Atsakomybė, pareigingumas, sąžiningumas;
  • Noras dirbti, mokytis ir tobulėti;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai, brėžinių skaitymas
  • Anglų kalbos mokėjimas; Rusų kalbos mokėjimas privalumas
  • Noras dirbti ir tobulėti.

Mes jums siūlome

  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes, įdomų darbą ir visas socialines garantijas, draugišką komandą.
  • Darbui reikalingas priemones (telefonas, kompiuteris, automobilis ir kt.)
  • Nemokamą apgyvendinimą;
  • Nemokamą nuvežimą į/iš darbo vietos;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.

Atlyginimas

Iki 3000 €/mėn. į rankas

Įmonė UAB " BM Service” nuo 2006 metų sėkmingai dirbantį statybos srityje. Teikiame visas su statybų sektoriumi susijusias paslaugas, kurių esmę sudaro projektavimo darbai, bendrieji statybų darbai bei generalinės rangos paslaugos.
informacija apie UAB „BM Service“
671 €
Vid. atlyginimas bruto
29
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 725 €
25% uždirba 725-727 €
25% uždirba 727-750 €
25% uždirba nuo 750 €