UAB „Fleet System Competence Center“

PROJEKTŲ VADOVO (-ĖS)

1600-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Fleet System Competence Center“

Darbo aprašymas:

  • Specializuotų mokėjimo ir lojalumo kortelių sistemų projektų valdymas Lietuvos bei užsienio rinkose;
  • Kitų Lietuvos bei užsienio projektų valdymas;
  • Darbo organizavimas, užduočių delegavimas, viso projekto eigos prižiūrėjimas;
  • Pasiūlymų klientams rengimas, kaštų, laiko skaičiavimas.

Reikalavimai:

  • Agile (Scrum) projektų valdymo metodų patirtis;
  • JIRA programinės įrangos naudojimo patirtis;
  • Puikios anglų/rusų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • Darbo su Qliksense patirtis - privalumas;
  • PMBOK metodologijos, ITIL žinios bei žinias patvirtinantys sertifikatai – privalumas;
  • .NET, MS SQL Server, C#, APP technologijų išmanymas - privalumas.

Mes siūlome:

  • Darbą dinamiškuose tarptautiniuose projektuose į IT inovacijas orientuotoje komandoje;
  • Apmokame mokymus ir sertifikatus;
  • Siūlome lankstų darbo grafiką;
  • Aktyvų socialinį gyvenimą įmonės viduje;
  • Darbą naujame biure įsikūrusiame už miesto (išvengiama kamščių);

Atlyginimas

1600-2000 €/mėn. į rankas

UAB „FLEET SYSTEM COMPETENCE CENTER“ užsiima profesionalių ir inovatyvių informacinių paslaugų teikimo ir kompiuterių programavimo veikla. Vykdo programinės įrangos, susijusios su mokėjimo ir lojalumo kortelių bei informacinių sistemų analizę, dokumentavimą, projektavimą, kūrimą, diegimą ir aptarnavimą. Aukštos kokybės informacinių technologijų sprendimus teikianti kompanija įgyvendina plėtros projektus Lietuvoje, kaimyninėse Baltijos šalyse, Rytų ir Vidurio Europoje. Įmonėje dirba jaunatviškas ir draugiškas kolektyvas realizuojantis kūrybiškas ir inovatyvias idėjas.
informacija apie UAB „Fleet System Competence Center“
3136 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
34
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2280 €
25% uždirba 2280-3224 €
25% uždirba 3224-4201 €
25% uždirba nuo 4201 €