Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Dextera"
More about company »

Projektų vadybininkas

Alytus - UAB "Dextera"

Darbo pobūdis

Darbas statybos objektuose arba pas individualius klientus:
Susitikimai su potencialiais klientais;
Žaliuzių, roletų, vartų gaminių pardavimas klientams individualių susitikimų metu;
Žaliuzių, roletų, vartų gaminių matavimas pas klientus individualių susitikimų metu;
Mokėjimas montuoti žaliuzių, roletų, vartų gaminius.

Reikalavimai

Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
Darbo patirtis pardavimams statybų srityse (privalumas);
Elektros instaliavimo išmanymas (privalumas).

Mes jums siūlome

Atsakingą darbą didelėje ir perspektyvioje kompanijoje;
Apmokymus ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą.

Įmonė užtikrina kandidatų į skelbiamas laisvas darbo vietas pateikiamų duomenų saugumą vadovaujantis 2018 m. balandžio 11 d. UAB „Dextera“ patvirtintomis Darbuotojų duomenų apsaugos taisyklėmis.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „DEXTERA“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, gaminanti aukščiausios kokybės inovatyvias ir funkcionalias saulės kontrolės sistemas! Mūsų patyrę specialistai jau daugiau kaip 20 metų padeda kurti įkvepiančius interjero bei eksterjero sprendimus namams ir biurams visoje Lietuvoje. Didžiuojamės plačiu gaminių asortimentu, audinių įvairove ir analogų neturinčiais moderniais techniniais sprendimais! Kviečiame tapti patikimos ir šiuolaikiškos įmonės dalimi!
Informacija apie UAB "Dextera"
901 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
183
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 673 €
25% uždirba 673-750 €
25% uždirba 750-1091 €
25% uždirba nuo 1091 €
Vadovas: Židrūnas Garšva