Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Metallum novum“

Projektų vadybininkas (ė)

800-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Metallum novum“

Darbo pobūdis

Per 14 įmonės gyvavimo metų žingsnelis po žingsnelio siekėme užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo metalo apdirbimo srityse, metalo gaminių projektavime, kūrime ir realizavime, kad klientų svajonės būtų įgyvendintos.
Viena mūsų sričių - gamyba iš rūdinto Corten plieno (gaminiai skirti mažajai architektūrai, fasadams, baldams, interjero ir eksterjero detatalės, kt.), plačiau mūsų puslapyje

Ieškome naujo ilgalaikio komandos nario darbui Kaune, pardavimų srityje, kuris mato šios srities, šių gaminių potencialą. Šis vadybinis darbas tikrai įdomus, dinamiškas, dažnai reikalaujantis techninių žinių (kurių apmokome) ir nuolatinio tobulėjimo.

Darbo aprašymas:
  • Klientų užklausos, jų analizė, klientų poreikių išsiaiškinimas;
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas, Corten plieno gaminių pardavimas iš turimo asortimento, projektinių objektų valdymas;
  • Bendravimas su klientais laiškais, skambučiais ir gyvas susitikimais ofise;
  • Dokumentacijos tvarkymas (sąskaitų išrašymas, važtaraščiai, sutarčių sudarymas, transporto kontrolė);
  • Užsakymų suformavimas gamybai;
  • El. parduotuvės ir jos asortimento kontrole, prekių likučių priežiūra;
  • Marketinginių priemonių panaudojimas ir darbų priežiūra (FB, adwords, SEO ir kiti partizaniniai įrankiai);
  • Nuolatinė rinkos analizė, idėjų generavimas (nauji produktai, tobilinimas, galimybės);
  • Vadovo priskirtų darbų ir užduočių operatyvus atlikimas, pagalba, kooperacija.

Reikalavimai

  • Atidumas ir kruopštumas dokumentacijoje;
  • Gebėjimas tiksliai suvokti užduotį ir ją atlikti neatidėliojant;
  • Suprasti produkto išskirtinimumą (Corten plieno), jo galimybes rinkoje;
  • Patirtis panašioje įmonėje (naujų produktų kūrimas, įvedimas į rinką, sklaida, asistavimas);
  • Turėti patirties elektroninėje prekyboje;
  • Kompiuterinis raštingumas (exel, word, Pragma)
  • Bendros techninės žinios/suvokimas plieno gaminių sektoriuje;

Mes jums siūlome

Esame jaunas ir draugiškas kolektyvas sparčiai augančioje įmonėje, mielai priimsime į savo ratą žingeidų, drąsų ir darbštų kolegą (ę);
Galimybę prisidėti prie inovatyvių ir stilingų produktų kūrimo ir jų sklaidos.
Suteiksime visas šiuolaikines darbo priemones kokybiškakm darbui;
Laiku mokamas atlyginimas ir galimybė užsidirbti daugiau (bonusinė sistema).

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas