Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ARVI partnerystė
More about company »

Projektų vadybininkas (-ė)

Marijampolė - ARVI partnerystė

Darbo pobūdis

Vykdomų projektų veiklų įgyvendinimas;
Naujų projektų rengimas.

Reikalavimai

Vadybos, ekonomikos ar marketingo studijų kryptis;
Anglų kalbos išmanymas (žodžiu ir raštu);
Puikūs kompiuteriniai įgūdžiai;
Orientacija į rezultatus, iniciatyvumas, energingumas bei atsakingumas.

Privalumas - darbo patirtis rengiant projektus bei dalyvaujant visuomeninėje veikloje.

Mes jums siūlome

Darbą draugiškame kolektyve, kur galėsite realizuoti save bei įgyti naujų žinių ir patirties.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Viešoji įstaiga „Sveikatingumo idėjos” – ne pelno siekianti organizacija, veikianti švietimo, kultūros, sporto ir socialinėje srityse, ypatingą dėmesį skirianti jaunimui, jaunų žmonių užimtumui, organizuojanti ir įgyvendinanti įvairias novatoriškas idėjas ir projektus.
VšĮ „Sveikatingumo idėjos“ yra vienas iš gerųjų pavyzdžių, pristatomas visos Lietuvos mastu, kuri skatina jaunimo užimtumą, organizuoja įvairius pilietinius, sporto, švietimo ir kultūros renginius. Ši institucija pelnė socialinių inovatorių statusą visoje Lietuvoje.