Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
SOMI įmonių grupė
More about company »

Projektų vadybininkas (-ė)

Vilnius - SOMI įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • pakavimo ir ženklinimo įrenginių projektų ruošimas;
  • ilgalaikių santykių su esamais klientais palaikymas;
  • naujų klientų paieška;
  • užsakymų ir gamybos koordinavimas;
  • klientų atsiskaitymo kontrolė.

Reikalavimai

  • dalykinės ir asmeninės savybės: kruopštumas, atsakingumas, iniciatyvumas, savarankiškumas, analitinis mąstymas, atidumas, komunikabilumas, lojalumas;
  • puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, mokėjimas dirbti su maketavimo programomis (privalumas);
  • noras dirbti, mokytis, tobulėti;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • anglų kalbos mokėjimas.

Mes jums siūlome

  • įdomų ir perspektyvų darbą 25 metų patirtį turinčioje įmonėje;
  • galimybę tobulėti siekiant perspektyvų karjeroje;
  • patrauklią motyvacinę sistemą bei darbo užmokestį atsižvelgiant į darbo kompetenciją;
  • puikią jauno kolektyvo aplinką;
  • visas reikalingas darbui priemones.

Atlyginimas

Derybų klausimas

25 metus sėkmingai dirbanti įmonė SOMI yra savo srities lyderė, užsiimanti didmenine prekyba pakavimo medžiagomis.