Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Delano"
More about company »

Projektų vadybininkas (-ė)

Vilnius - UAB "Delano"

Darbo pobūdis

  • Įmonės padaliniuose sumontuotos įrangos, baldų, elektros, vandentiekio, nuotekų ir ŠVOK sistemų priežiūros, remonto ir atnaujinimo darbų organizavimas;
  • Naujų projektų nuo projektavimo iki galutinio realizavimo darbų organizavimas ir kontrolė;
  • Darbų biudžeto ir sąmatų sudarymas, rangovų parinkimas ir atliekamų darbų bei sąmatų kontrolė.

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
  • Ne mažesnė kaip 2 metų patirtis vykdant statybinius darbus arba (ir) pastatuose sumontuotų sistemų įrangos priežiūros, remonto darbus arba (ir) restoranų įrangos priežiūros darbus;
  • Programos AutoCAD naudojimas;
  • Derybiniai gebėjimai.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, perspektyvų darbą stabiliai rinkoje veikiančioje įmonėje;
  • Konkurencingą atlyginimą ir priedus priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Automobilį ir kitas darbo atlikimui būtinas priemones.

Atlyginimas

Derybų klausimas

„CanCan pizza“ restoranai, kuriuose tik gero skonio idėjos. Picerijose, kuriose jau daugiau nei dešimtmetį puoselėjamos unikalios ir išskirtinio skonio tradicijos;
„Caif cafe“ kavinės, kuriose svarbiausia aukščiausios kokybės kava ir šiuolaikiška, tačiau išskirtinai jauki ir neformali aplinka;
„Delano“ savitarnų restoranai, kuriuose rasite ypatingai didelį bulvinių, mėsos, daržovių patiekalų bei sriubų asortimentą.
Informacija apie UAB "Delano"
649 €
Vid. atlyginimas bruto
898
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 291 €
25% uždirba 291-469 €
25% uždirba 469-778 €
25% uždirba nuo 778 €
Vadovas: Vega Vaitkevičienė