Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Motivate LT“

Apšvietimo projektų vadybininkas (-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Motivate LT“

Darbo pobūdis

  • Apšvietimo projektų įgyvendinimas kartu su projektų vadovais;
  • Apšvietimo projektų samatų ruošimas, derinimas su klientais;
  • Bendradarbiavimas su tiekėjais, partneriais;
  • Bendravimas su klientais, ilgalaikės partnerystės vystymas, jų poreikių analizė;
  • Klientų konsultavimas, sutarčių įgyvendinimo kontrolė;
  • Šviestuvų techninių specifikacijų paruošimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Panašaus darbo patirtis (apšvietimo srityje – privalumas);
  • Žinios apie apšvietimą (privalumas);
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Anglų, rusų kalbų žinios;
  • Puikūs bendravimo, derybų vedimo įgūdžiai, orientacija į rezultatą

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir dinamišką darbą nedidelėje specialistų komandoje;
  • Profesinio tobulėjimo ir karjeros perspektyvas;
  • Draugišką kolektyvą ir malonią darbo aplinką;
  • Konkurencingą atlyginimą atitinkantį Jūsų kvalifikaciją bei priedus prie atlyginimo
  • Visas darbui reikalingas priemones

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Kompleksiškus sprendimus protingiems namams, ofisams - nuo rozetės iki sudėtingų apšvietimo sprendimų - siūlanti įmonė auga ir ieško naujo kolegos