Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB“ UnoSol”

Projektų vadybininkas

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB“ UnoSol”

Darbo pobūdis

Darbo specifika: (apmokysime)
✅ Projektų eigos sekimas ir priežiūra su programine įranga;
✅ Projektų dokumentų surinkimas ir jų išsiuntimas;
✅ Projektų techninė patikra prieš projekto pardavimą (iš biuro patvirtinant inžinierių darbą);
✅ Projektų priėmimas - perdavimas;
✅ Gedimų administravimas;
✅ Sandėlio balanso palaikymas.

Reikalavimai darbuotojui

✅ Anglų kalba;
✅ Aukštasis išsilavinimas susijęs su elektra, atsinaujinančia energetika ar kita;
✅ B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
✅ Tikėjimas Saulės energetika, kaip vienu iš pagrindinių energijos šaltinių ateityje;
✅Patirtis - privalumas.

Lankstų darbo grafiką, karjeros galimybes, nenustojamą tobulėjimą Saulės energetikoje. Didėjantį atlyginimą.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas

Saulės energetika Lietuvoje auga didžiuliais mąstais, o mes suprantame, kad čia tik pradžia.
UnoSol - įmonės veikla paremta aukštos kokybės sprendiniais technologijoje ir svarbiausiai klientų aptarnavime. Įmonė investuoja į programinę įrangą, kuri pakeis vartotojo patirtį įsigijant Saulės elektrinę.
informacija apie UAB“ UnoSol”
2816 €
Vid. atlyginimas bruto
(85% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.