Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "VILDUJA"
More about company »

Projektų vadybininkas

Nuo 1000 Eur
Vilnius - UAB "VILDUJA"

Darbo pobūdis

  • Aktualių viešųjų konkursų informacijos stebėjimas MERCELL sistemoje, pateikiamos informacijos priežiūra;
  • Konkursų medžiagos pirminė analizė, probleminių ar svarbių vietų užfiksavimas, konkursinio pasiūlymo ir skaičiavimų formų ruošimas;
  • Reikiamos medžiagos konkursams savalaikis ir kokybiškas ruošimas, reikalingų pažymų, sertifikatų, garantinių raštų ar kitų dokumentų surinkimas ir parengimas;
  • Esant poreikiui, kvalifikuotas bendravimas raštu su perkančiosiomis organizacijomis: užklausos, pretenzijos ir kitokio pobūdžio raštai;
  • Konkursinių pasiūlymų talpinimas CVP IS sistemoje;
  • Santykių su verslo klientais palaikymas bei klientų konsultavimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (inžinerijos srityje);
  • Puikus anglų kalbos žinojimas, papildomai rusų kalba (būtų privalumas);
  • Darbo patirtis rengiant konkursus CVP IS platformoje;
  • Puikūs derybų bei klientų aptarnavimo įgūdžiai bei etiketo taisyklių išmanymas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Vairuotojo pažymėjimas (būtų privalumas).

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų;
  • Dinamišką darbą įdomioje srityje;
  • Draugišką, turintį patirtį kolektyvą ir jo pagalbą;
  • Mokymus ir karjeros kilimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 1000 Eur atskaičius mokesčius

Mes UAB „Vilduja“ – kompanija, užsiimanti gamtinių dujų įrangos gamyba ir prekyba Lietuvoje ir Užsienyje.
Informacija apie UAB "VILDUJA"
2053 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
57
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1161 €
25% uždirba 1161-1651 €
25% uždirba 1651-2441 €
25% uždirba nuo 2441 €
Vadovas: Tadas Vitkevičius