UAB „JP Interjero Studija“

Projektų vadybininkas

Nuo 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „JP Interjero Studija“

Darbo pobūdis

Ieškome aktyvaus, atsakingo, savarankiško asmens, kuris galėtų prisijungti prie mūsų interjero studijos komandos.  Asmuo tūrėtų turėti patirties dirbant su baldų ir šviestuvų komercija, su interneto marketingo ar e-komercijos projektais, taip pat susipažinęs su interneto srauto platformomis; facebook, instagram, google adwords ir kitomis.

Darbe Tau reikės:
  • Užmegzti ryšius su naujais partneriais,
  • Aktyviai bendradarbiauti su esamais partneriais,
  • Tarpininkauti tarp verslo partnerių ir mūsų vidinės komandos,
  • Reaguoti į rinkos pasikeitimus ir padėti partneriams su komanda.
  • Padėti komandai kelti savo veiklos rezultatus,
  • Bendrauti su mūsų komandos architektais, interjero dizaineriai vykdant projektus.
Kviečiame dalyvauti visus norinčius ir turinčius konkrečios patirties, nepriklausomai nuo Jūsų amžiaus, lyties ar išsilavinimo.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad šie įgūdžiai Tau nėra svetimi:
  • Komunikacija, punktualumas, pastabumas,
  • Facebook/Instagram/Shopify/Google Adwords žinios,
  • Puikūs Anglų kalbos įgūdžiai,
  • Gebėjimas komunikuoti su keliais partneriais bei komanda ir valdyti keletą projektų vienu metu,
  • Bendros internetinio marketingo ir pardavimų žinios.
Privalumas – patirtis interjero ir dizaino srityse.

Siūlome darbo vietą pilnu etatu mūsų ofise ir atlyginimą atitinkantį jūsų įgūdžius bei sugebėjimus. Taip pat siūlome neformalią darbo aplinką, kurioje kasdien tobulėjame dirbdami su naujais interjero dizaino projektais.

Atlyginimas

Nuo 1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Studijoje dirbanti profesionalių architektų ir konsultantų grupė jau virš 20 metų siūlanti visas interjero paslaugas. Kūrybos procese studijos architektai mato galutinį rezultatą. Jie gerai žino, kokius interjero sprendimus pritaikys viename ar kitame projekte. Todėl pas mus – išskirtiniai pasiūlymai, išskirtiniai baldai, šviestuvai, interjero detalės ir įgyvendintos jūsų idėjos.
informacija apie UAB „JP Interjero Studija“
4
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.