Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Projektų vadybininkė(-as)/Administratorė (-ius)

1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - VšĮ „Eikneta“

Darbo pobūdis

  • Tvarkyti kasdienius gautus mokėjimus pagal nustatytas procedūras (darbo patirtis su QuickBooks buhalterine programa būtų privalumas).
  • Aktyvus bendravimas su įmonės klientais telefonu, el. laiškais anglų k.
  • Sąskaitų faktūrų išrašymas; ataskaitų rengimas.
  • Skolininkų administravimas ir kontrolė, monitoringas.
  • Aktyvus bendradarbiavimas su kitais įmonės skyriais, pagalba kolegoms.
  • Vadovų deleguotų užduočių atlikimas.
  • Slenkantis darbo grafikas

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (pageidautina ekonomikos, finansų, bankininkystės, vadybos sritis).
  • Labai gera anglų kalba (žodžiu ir raštu).
  • Labai geros Microsoft Office (ypatingai MS Excel) paketo žinios;
  • Atsakingumas, analitinis mąstymas, nuoseklumas, organizuotumas, pozityvumas, greita orientacija, savarankiškumas.

Mes jums siūlome

  • Dinamišką veržlų kolektyvą.
  • Savęs realizavimas tarptautinėje, greitai augančioje įmonėje.
  • Atsakingos užduotys tikrai neleis nuobodžiauti.
  • Pagarbų požiūrį į darbuotoją.

Atlyginimas

1000 €/mėn. į rankas
CVB client

VšĮ „Eikneta“

Informacinių Technologijų įmonė plečia kolektyvą Kaune ir kviečia prisijungti Projektų vadybininkę(-ą)/Administratorę (-ių).
Informacija apie VšĮ „Eikneta“
704 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Valdas Černius