Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "BSS grupė"
More about company »

Projektų vadybininkė (-as)

Kaunas - UAB "BSS grupė"

Darbo pobūdis

Įmonei augant eiškome naujo projektų vadybininko (-ės) kuris (-i) būtų atsakingas už 50 - 60 darbuotojų komandą, valymo darbų organizavimą ir vykdymo kontrolę.
  • Valymo personalo atranka, apmokymai ir darbo organizavimas (50-60 darbuotojų);
  • Objektų priežiūra;
  • Bendravimas su užsakovais.

Reikalavimai

Gebėjimas planuoti laiką;
Puikūs bendravimo ir organizaciniai įgūdžiai;
Konfliktinių situacijų sprendimo įgūdžiai;
Atsparumas stresui ir gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje;
Savarankiškumas, atsakingumas;
Gebėjimas bendrauti rusų kalba;
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas draugiškame sparčiai besiplečiančios įmonės kolektyve;
Konkurentabilų atlyginimą;
Visokeriopą pagalbą pradėjus dirbti;
Tarnybinį automobilį;
Lankstų darbo grafiką, priklausantį nuo laiko planavimo įgūdžių.

BSS grupė – profesionalias patalpų valymo ir teritorijos priežiūros paslaugas teikianti įmonė. Savo veiklą pradėjome 2009 metais. Sėkmingai augame, konkuruojame ir dirbame visoje Lietuvoje.
Kviečiame į savo komandą energingus, atsakingus ir draugiškus narius, kuriems tapsime antraisiais namais.
Esame viena didžiausių neįgaliųjų socialinių įmonių Lietuvoje, todėl pirmenybė peržiūrint gyvenimo aprašymus bus teikiama kandidatams, turintiems dalinį (30-55 proc.) darbingumą.
Informacija apie UAB "BSS grupė"
969
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Aurelijus Budrys