Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Marino projektai“

PROJEKTŲ VALDYMO KOORDINATORIUS,-Ė

1000-2000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Marino projektai“

Darbo pobūdis

Būsite atsakingas už sėkmingą projektų analizę, planavimą bei koordinavimą;
Idėjų generavimas ir įgyvendinimas
Komandos formavimas, darbų delegavimas, darbuotojų rotacijos kūrimas;
Projekto valdymo proceso darbų planavimas, vykdymas, kontrolė;
Nuolatinė komunikacija su įmonės užsakovais, projekto vykdymo probleminių situacijų sprendimas;
Sutartinių įsipareigojimų vykdymas ir kontrolė;
Projekto įvykdymo terminų ir biudžeto kontrolė; planuosite ir valdysite biudžetą,
Kontroliuosite darbų atlikimo terminus bei įvykdymą;
Bendrausite su užsakovais;
Teiksite ataskaitas.

Reikalavimai

aukštasis išsilavinimas (Techninis/inžinerinis, vadybos, verslo administravimo, projektų valdymo srityse);
darbo patirtis laivų statybos įmonėje (privalumas);
gebėjimas skaityti, analizuoti projektus bei techninę dokumentaciją;
anglų ir rusų kalbos (l.gerai - raštu ir žodžiu);
labai geri darbo su kompiuteriu įgūdžiai;
gebėjimas dirbti komandoje, greita orientacija, analitiniai įgūdžiai.

Mes jums siūlome

įdomų darbą, norinčiam siekti aukštų rezultatų,
galimybė siekti karjeros;
visas priemones ir sąlygas kūrybingam vadybiniam darbui;
visas socialines garantijas;
atlyginimas + premijos už pasiektus rezultatu

Atlyginimas

1000-2000 €/mėn. į rankas

UAB „Marino Projektai“ – viena iš lyderiaujančių įmonių Vakarų Lietuvoje, kurios pagrindinė veikla – vamzdžių ir įrenginių montavimas, virinimo, izoliavimo – skardinimo darbai, įvairūs apdailos darbai laivuose.
Turėdama profesionalią darbuotojų komandą įmonė jau keletą metų sėkmingai dirba ne tik Lietuvos rinkoje, bet ir kitose šalyse.
Pagrindinis mūsų tikslas tai atsakingi ir savo darbą žinantys specialistai.
Personalo sk. Klaipėdoje tel.: Personalo sk. Vilniuje tel.: svetainės:

Šalys kuriuose vykdomi projektai: Vokietijoje, Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Italijoje, Ispanijoje, Kroatijoje, Anglijoje, Islandijoje, Japonijoje, Singapūre, Bahamuose, Maltoje ir kt. šalyse.