Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Noriu personalo sprendimų grupė
More about company »

Projektų vyr. inžinierius (ŠVOK, VN)

Kaunas - Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis

  • ŠVOK, VN stambių projektavimo ir montavimo projektų analizė;
  • Projektinių skaičiavimų tikrinimas;
  • Pasiūlymų teikimas dėl ŠVOK, VN techninių sprendimų įgyvendinimo;
  • ŠVOK, VN sistemų montavimo technologijų priežiūra ir tobulinimas;
  • Įmonės gamybos ir pardavimų padalinių konsultavimas techniniais klausimais;
  • Gilinimasis į inovatyvius ir pažangius ŠVOK, VN sistemų sprendinius;
  • Dalyvavimas derybose su klientais ir kt.

Reikalavimai

  • Atitinkamos srities aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
  • >5 metų darbo patirtis su ŠVOK, VN sistemomis;
  • Puikus ŠVOK, VN sistemų išmanymas;
  • Darbo įgūdžiai su sąmatų sudarymo ir projektavimo programomis ( AutoCad, SES, Sistela ir kt.);
  • Puikios projektinės statybos dokumentacijos žinios;
  • ŠVOK, VN sistemų naujausių technologijų išmanymas;
  • Atsakingumas, kruopštumas.

PRIVALUMAI:
  • ŠVOK, VN darbų kvalifikacijos pažymėjimai, atestatai.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą atlygį, puikias darbo sąlygas, draugišką kolektyvą;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Galimybes tobulinti savo srities žinias ir įgūdžius.

Mūsų klientei - augančiai statybų bendrovei, atliekančiai pastatų vidaus inžinerinių sistemų (šildymo, vėdinimo, vandentiekio, nuotekų ir kt.) projektavimą, montavimą ir priežiūrą, šiuo metu darbui Kaune ieškomas Projektų vyr. inžinierius.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu:.
Kontaktinis asmuo: Kristina.