Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „SVM BALTIC“
More about company »

Projektuotoja/as

700-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - MB „SVM BALTIC“

Darbo pobūdis

Medžiagų poreikio skaičiavimas
Brėžinių, schemų skaitymas
Statybos procesų išmanymas
Statybinių sąmatų skaičiavimas su kompiuterine programa

Reikalavimai

su užsidegimu atlieki mylimą darbą;
turi aukštąjį inžinerinių mokslų išsilavinimą;
sugebi lanksčiai reaguoti į nestandartines situacijas;
esi savarankiškas, bet taip pat nori būti stiprios komandos dalimi, o gal net jos lyderiu;
gerai bendrauji angliškai;
puikiai valdai 3D modeliavimo programas;
Teisės aktų ir STR reikalavimų išmanymas;

Mes jums siūlome

galimybę įgyti tarptautinėje rinkoje vertinamą patirtį;
Projektavimo skyriuje esantį bendradarbiavimą ir dalinimąsi kompetencijomis bei pagarbą kolegoms;
draugišką, jaunatvišką kolektyvą;
užduotis, kurios skatins Tave tobulėti ir judėti pirmyn!

Atlyginimas

700-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priklausomai nuo galimybių

Svm Baltic - veikla orientuota į karkasinių skydinių namų projektavimą gamybą statybą . Ilgametė patirtis ir pastatyti namai visoje Europoje , ir sukauptą geroji praktika , kuria dalinamės su savo klientais ir užtikrindami geriausius sprendimus ilgaamžiui komfortiškam ir sveikam namui.
Informacija apie MB „SVM BALTIC“
684 €
Vid. atlyginimas bruto
23
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 263 €
25% uždirba 263-566 €
25% uždirba 566-717 €
25% uždirba nuo 717 €
Vadovas: Saulius Maisevičius