Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Solet Technics“

PROJEKTUOTOJAS (-A) -INŽINIERIUS (-Ė) (ELEKTRA)

1100-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Solet Technics“

Vertės pasiūlymas Jums

Ilgalaikės karjeros perspektyva versle, prisidedančiame prie tvarios visuomenės kūrimo; vienoje iš sparčiausiai besivystančių verslo sričių; subalansuotas darbo krūvis ir palaikanti komanda. Siūlome visas reikalingas darbui priemones (įskaitant galimybę naudotis tarnybiniu automobiliu darbo reikalais), apmokymus, draugiško kolektyvo tradicijas, galimybę dirbti iš namų, kai to reikia, pagarbą Jūsų asmenybei ir Jūsų laikui, sąžiningą atlyginimą ir papildomas motyvavimo priemones.
Pasikalbėkime apie šį pasiūlymą – siųskite savo gyvenimo aprašymą, o Jūsų asmens duomenų ir sveikatos saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Pagrindinės atsakomybės

Po išsamių apmokymų apie mūsų įmonės teikiamas paslaugas, produktus ir vykdomus projektus, būsite atsakingas už pilną projekto eigos organizavimą ir kontrolę, siekiant galutinio tinkamo rezultato: gavus techninę užduotį, apžiūrėsite objektą, projektuosite, planuosite projekto eigą, perduosite užduotis montuotojams, atliksite reikamus derinimus ir pan. Plačiau – susitikimo metu.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Tikimės, kad turite aukštąjį elektrotechninį išsilavinimą, turite sėkmingos panašaus darbo patirties; projektų valdymo patirties, gebate skaityti brėžinius, projektuoti lauko ar vidaus elektros tinklus, turite vairuotojo pažymėjimą, vertinate galimybę dirbti savarankiškai, esate atsakingas, organizuotas žmogus, puikiai dirbantis kompiuteriu, mokate bendradarbiauti su projekto dalyviais ir kolegomis, sprendžiate klausimus lanksčiai ir siekiate tinkamo rezultato. Bendravimui su partneriais užsienyje prireiks anglų kalbos žinių.
Jūsų darbo patirtį saulės energetikos srityje, profesinius atestatus vertintume kaip rimtus privalumus.
Jei Jums svarbu – ilgalaikis darbas stabilioje komandoje (darbuotojai pas mus nesikeičia!), tuomet nedelskite- siųskite savo CV jau dabar !

Atlyginimas

1100-2000 €/mėn. į rankas
pirmasis skaičius – fiksuota atlyginimo dalis, antrasis – potencialiai atlyginimas su premijomis už darbo rezultatus
UAB „Solet Technics“

UAB „Solet Technics“

“Solet Technics” – jau beveik dešimtmetį sėkmingai veikianti įmonė saulės energetikos srityje. Savo klientams siūlome tinkamos įrangos parinkimą, jėgainės sumontavimo paslaugą, parengiame elektrinių modeliavimo ir gamybos prognozių ataskaitas, suprojektuojame elektrinę, suderinam projektą, sutvarkome dokumentaciją ir prižiūrime turimą elektrinę, įrengiame fotovoltines sistemas ir priemones elektrai iš atsinaujinančių energijos išteklių naudoti. Remiamės griežtais kokybės principais ir tikime, kad tik švari elektra yra mūsų planetos ateitis.
“Solet Technics” - saulės elektrinių ekspertai. Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėje svetainėje
Solet Technics - mūsų saulėtos idėjos Jums.
Stipriname komandą ir kviečiame profesionalą (-ę) šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Solet Technics“
1842 €
Vid. atlyginimas bruto
(21% didesnis už LT vidurkį)
25
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.