UAB „TETAS“

Projektuotojas (-a)

900-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „TETAS“

Darbo pobūdis

Saulės ir kitų atsinaujinančių energijos šaltinių elektrinių projektavimas;
Projektų ruošimas elektros energetikos objektams nuo 0,4 kV iki 400 kV;
Galimybė pasirinkti kryptį ir tobulėti elektrotechnikos arba procesų valdymo ir automatizacijos (antrinių grandinių) projekto dalyse;
Parengtų projektų vykdymo priežiūros atlikimas;
Projektų rengimas ir derinimas su Statytoju, Užsakovu bei visomis suinteresuotomis institucijomis.

Reikalavimai ir patirtis

Universitetinis elektrotechninis išsilavinimas (gali būti paskutinio kurso studentas);
Darbo su ESO ar LITGRID projektais patirtis (privalumas);
Projekto dalies vadovo atestatas (privalumas)
Darbo patirtis su programine įranga – AutoCAD, MS Office;
Anglų kalbos mokėjimas;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Atidumas, kruopštumas, gebėjimas dirbti komandoje, organizuotumas bei atsakingumas.

Kitos sąlygos:

Kandidatui siūlome:
Įgyti naujų kompetencijų dirbant kartu su aukščiausios kvalifikacijos elektros energetikos profesionalų komanda (projektavimas, montavimas, projektų valdymas);
Įgyvendinti unikalius, iššūkių nestokojančius projektus;
Galimybė darbą derinti su studijomis.
Įgyti/išlaikyti ir/ar pakelti kvalifikaciją (kursai, atestatai) – apmoka Bendrovė;
Darbas socialiai atsakingoje kompanijoje, vienoje iš didžiausių energetikos įmonių grupių – EPSO-G.

Atlyginimas

900-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Pastovioji atlygio dalis nuo 900–1600 EUR neatskaičius mokesčių (derinama pagal turimą patirtį ir kvalifikaciją);
Taip pat numatoma kintama atlygio dalis (KAD) ir/ar priedai, atsižvelgiant į darbo rezultatus bei nustatytus rodiklius, kurie yra nustatomi darbo sutartyje ir/ar kitame darbdavio vidaus dokumente.
Darbo laikas – visa darbo diena arba pagal susitarimą.
Darbo vieta – Kaunas.
UAB „TETAS“

UAB „TETAS“

TETAS – ELEKTROS TINKLO PROFESIONALAI!
Sparčiai auganti, aukščiausio lygio elektros energetikos tinklų ir pastočių eksploatavimo, remonto, montavimo ir projektavimo paslaugas teikianti Bendrovė.