Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „NP5 Constructions“

Projektuotojas (-a) - konstruktorius (-ė)

1300-2000 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „NP5 Constructions“

Darbo pobūdis

Pastatų ir statinių konstrukcinės dalies darbo projektų rengimas Lietuvoje.

Reikalavimai

Konstruktoriaus darbo patirtis;
Konstrukcinių elementų skaičiavimai ir analizė kompiuteriniais programų paketais REVIT, ROBOT;
Kruopštumas ir darbštumas.

Mes jums siūlome

Darbą stabiliai augančioje įmonėje;
Tobulėjimo ir savirealizacijos galimybes;
Darbą draugiškame kolektyve;
Konkurencingą atlygį, priklausomą nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

1300-2000 €/mėn. į rankas

NP5 Constructions užsiima vidutinio ir stambaus masto komercinių, administracinių, pramoninių, ūkinių pastatų projektavimo, gamybos, statybos darbais.
Kita veiklos kryptis lengvo plieno karkaso konstrukcijų gamyba.
informacija apie UAB „NP5 Constructions“
749 €
Vid. atlyginimas bruto
18
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.