Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Elics Engineering“

PROJEKTUOTOJAS (-A)

1800-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Mažeikiai - UAB „Elics Engineering“

Darbo pobūdis

  • Elektrotechnikos arba automatikos (silpnų srovių sistemų) projekto dalies rengimas ir projekto vykdymo priežiūra;
  • Projektinės dokumentacijos ruošimas ir tinkamas įforminimas;
  • Projektų derinimas su atsakingomis institucijomis, užsakovais.

Reikalavimai

  • Geri AutoCAD / EPlan projektavimo bei darbo su MS Office programiniu paketu įgūdžiai;
  • Išsilavinimas elektrotechnikos ar automatikos srityje;
  • Analogiško darbo patirtis;
  • Gebėjimas skaityti ir suprasti techninę dokumentaciją anglų/rusų kalba;
  • Atsakingumas, kruopštumas, projektinio laiko planavimas, gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje.

Privalumai:
  • SPSC atestatas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes Jums siūlome

  • Galimybę dirbti augančioje Lietuvos įmonėje, draugiškame kolektyve, kuriame vertinamas iniciatyvumas ir orientacija į rezultatą;
  • kandidatams ne iš Mažeikių – visų kelionių išlaidų apmokėjimą ir galimybę lanksčiai planuoti darbo laiką;
  • Profesinio tobulėjimo ir įgūdžių ugdymo galimybes;
  • Siūlome patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį ir nuo darbo rezultatų priklausantį, laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

1800-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „ELICS Engineering“ - į rezultatus orientuota elektros ir automatikos inžinerijos įmonė, energetikos sektoriuje veikianti nuo 2012 metų. Pagrindinės mūsų įmonės veiklos yra elektros ir automatikos sistemų įrengimas, programavimas, paleidimas ir derinimas. Kvalifikuotų darbuotojų komanda darbus vykdo Lietuvoje ir užsienyje. Daugiau apie įmonę galite sužinoti:
informacija apie UAB „Elics Engineering“
2331 €
Vid. atlyginimas bruto
(67% didesnis už LT vidurkį)
23
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2019 m.