Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"
More about company »

PROJEKTUOTOJAS (-A) (ŠVOK, VN)

Kaunas - UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"

Darbo pobūdis:

  • inžinerinių vidaus sistemų (šildymas, vėdinimas, kondicionavimas, vandentiekis, nuotekos) projektavimas;
  • statiniai skaičiavimai naudojant specializuotas programas;
  • brėžinių, išpildomosios dokumentacijos ir atliktų darbų aktų rengimas;
  • projektų derinimas ir analizavimas, darbas komandoje koreguojat projektus.

Reikalavimai kandidatui:

  • aukštasis išsilavinimas statybos inžinerijos, hidrotechninės statybos inžinerijos, žemėtvarkos ar vandentvarkos srityse;
  • būtina projektavimo patirtis ŠVOK/VN srityje;
  • puikūs darbo AutoCad programa įgūdžiai;
  • kruopštumas, nuovokumas, iniciatyvumas, gebėjimas dirbti komandoje;
  • geros anglų ir/arba rusų kalbos žinios būtų privalumas.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB „Personalo sprendimai“ – sėkmingą ilgametę patirtį sukaupusi personalo valdymo specialistų komanda.

Mūsų klientė – vėdinimo, vidaus santechnikos, pramoninių bei buitinių šildymo sistemų montavimo kompanija, kviečianti prisijungti patyrusį (-ią) PROJEKTUOTOJĄ.