Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB  "Axis Industries"
More about company »

Projektuotojas automatikai ir elektrotechnikai

Kaunas - AB "Axis Industries"

Darbo pobūdis:

  • Elektros ir automatikos sistemų (katilinės ir pramoniniai įrenginiai) projektavimas;
  • Projektų analizė, pasiūlymų ruošimas;
  • Projektų įgyvendinimo priežiūra;
  • Užsakovų konsultavimas inžineriniais klausimais.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (elektrotechnikos ar automatikos srityse);
  • Projektuotojo darbo patirtis ne mažiau 1 metų;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (Eplan, AutoCAD);
  • Analitinis mąstymas, gebėjimas dirbti komandoje.

Privalumai:
  • Darbas su Eplan P8 programine įranga;
  • Rusų kalbos mokėjimas;
  • PDV kvalifikacijos atestatas.

Mes siūlome:

  • Darbą didelėje, technologiškai pažangioje įmonėje;
  • Puikias asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Geras darbo sąlygas ir visas rezultatyviam darbui reikalingas priemones;
  • Draugišką ir palaikantį kolektyvą!

AB "Axis Industries"

UAB „Axis Technologies“ – viena iš ,,Axis Industries“ grupės įmonių. UAB ,,Axis Technologies“ kuria biokuro katilinių ir elektrinių technologinę įrangą, stato industrinius objektus. Bendrovė yra įgyvendinusi daugiau nei 200 projektų Baltijos šalyse ir kitose užsienio valstybėse. Įmonė teikia kompleksines paslaugas: atlieka objektų techninę ekspertizę, projektuoja, kuria, montuoja, paleidžia ir derina katilinių ir elektrinių įrangą.