Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „In balance grid“

Projektuotojas (elektrotechnikos)

1300-1600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „In balance grid“

Darbo pobūdis

Inbalance grid kuriamos stotelės montuojamos unikaliu būdu, kuris leidžia efektyviai išnaudoti esamus galios resursus. Stotelės parengtos integracijai su išmaniomis pastatų valdymo sistemomis bei galios balansavimo sprendimais.
Įmonė ieško pastiprinimo naujai kuriamoje projektuotojų komandoje. Komanda užims esminį vaidmenį vykdant įmonės plėtrą Lietuvoje ir užsienyje.
Darbo pobūdis:
  • Vidaus ir lauko elektros tinklų projektavimas dėl elektromobilių įkrovimo stotelių įrengimo;
  • Techninių ir darbo projektų rengimas ir derinimas su klientais;
  • Projektinių pasiūlymų rengimas;
  • Rangovų atrankos ir jų darbų kontrolė;
  • Elektromobilių krovimo stotelių montavimo ir techninės priežiūros organizavimas rangovų pagalba;

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (elektrotechnikos, automatikos srityse);
  • Elektros inžinieriaus-projektuotojo bent 2 metų darbo patirtis;
  • SPSC elektrotechnikos PDV atestatas;
  • Vidurinė arba aukštesnė apsaugos nuo elektros kategorija (VK) (privalumas);
  • Geri komunikacijos įgūdžiai;
  • Atidumas, kruopštumas, atsakomybė ir organizuotumas;
  • Patirtis su AutoCAD, MS Office programine įranga;

  • Galimybę augti kartu su kompanija ir ateityje plėsti projektuotojų skyrių;
  • Galimybę prisidėti prie ekologiškesnės ateities kūrimo;
  • Galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
  • 1300-1600 EUR į rankas atlyginimą priklausomai nuo patirties ir turimų atestatų

Atlyginimas

1300-1600 €/mėn. į rankas

Inbalance grid kuria išmanias, sektoriaus poreikius atitinkančias elektromobilių įkrovimo stoteles, kurios leidžia optimizuoti elektros vartojimą bei patenkinti augantį elektros poreikį be būtinybės keisti esamą elektros instaliacijos infrastruktūrą. Stotelės turi išskirtinį architektūrinį dizainą, kurį įmonė pasiekė pasitelkdama debesų technologijas. Jų minimalistinis dizainas buvo kurtas taip, kad susilietų su standartiniais miesto elementais ir nedarkytų bendros panoramos ir šiandien, ir tuomet kai stotelių poreikis bus gerokai išaugęs.
informacija apie UAB „In balance grid“
3871 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
21
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2023 m.