Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „BALTIC MASTER“

Projektuotojas (HoReCa)

1050-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „BALTIC MASTER“

Darbo pobūdis

Profesionalios virtuvės projektavimas ir maisto ruošimo gamybinės įrangos išdėstymas pagal turimas patalpas bei planuojamas gamybos apimtis;
Vandentiekio, elektros ir ventiliacijos privedimo taškų paruošimas pagal technologijos brėžinį.

Reikalavimai

Puikūs darbo įgūdžiai su AutoCad programa;
Gebėjimas skaityti architektūrinius brėžinius;
Pagrindinių maisto ruošimo procesų išmanymas;
Atsakingumas ir kruopštumas.

Mes jums siūlome

Darbą sėkmingai veikiančioje, perspektyvioje įmonėje su draugiškais ir profesionaliais kolegomis;
Galimybes tobulinti savo srities žinias ir įgūdžius.

Atlyginimas

1050-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
priklausomai nuo kandidato patirties, įgūdžių.

Lietuvos kapitalo Bendrovė, priklausanti tarptautinei įmonių grupei – savo srities lyderė, turinti ilgametę patirtį profesionalios įrangos pardavimo, projektavimo, gamybos, montavimo bei aptarnavimo srityse.
informacija apie UAB „BALTIC MASTER“
1290 €
Vid. atlyginimas bruto
176
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1043 €
25% uždirba 1043-1144 €
25% uždirba 1144-1410 €
25% uždirba nuo 1410 €