You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB ''Lavango Engineering LT”

Projektuotojas inžinierius

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB ''Lavango Engineering LT”

Darbo pobūdis

  • Bendravimas su projektų vadovais, techninės užduoties analizavimas/pildymas;
  • Gamybinių linijų ir pavienių įrengimų projektavimas;
  • Pilnas darbo brėžinių parengimas gamybai;
  • Projektų biudžeto vertinimas projektavimo eigoje;
  • Efektyvus projektų valdymas – komunikavimas montavimo ir paleidimo darbų metu, montavimo brėžinių parengimas;
  • Bendravimas su tiekėjais bei užsakovais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
  • Darbas su programomis SolidWorks arba AutoCAD;
  • Anglų kalbos mokėjimas (rusų privalumas);
  • Iškilusių techninių problemų sprendimas, bendravimas su tiekėjais;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:
Panašaus darbo patirtis gamybinėje įmonėje - inžinieriniame ar technikos skyriuje.

Įmonė siūlo

Geras darbo sąlygas ir visas socialines garantijas;
Įdomų darbą šiuolaikinėje, besiplečiančioje įmonėje;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

Įmonių grupė LAVANGO – maisto pramonės įrenginių projektavimo ir gamybos įmonė. Įmonių grupės veikla apima: gamybinių linijų gamybą, automatizavimą ir robotizavimą, kontrolės sistemų (metalo detektorių, svėrimo modulių) pritaikymą, transporterių sistemų, produktų (birių, skystų, šaldytų, šviežių) dozavimo įrenginių, pramoninių žvejybinių laivų apdorojimo, šaldymo, pakavimo įrangos projektavimą, gamybą ir montavimą.
informacija apie UAB ''Lavango Engineering LT”
2633 €
Vid. atlyginimas bruto
(73% didesnis už LT vidurkį)
74
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1983 €
25% uždirba 1983-2578 €
25% uždirba 2578-2952 €
25% uždirba nuo 2952 €