Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Stair Supply“

Projektuotojas - konstruktorius

700-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Stair Supply“

Darbo pobūdis

  • Laiptų, turėklų ir kitų konstrukcijų projektavimas;
  • Darbas su 3d ir 2d modeliavimo programomis;
  • Bendradarbiavimas su pardavimo vadybininkais.
  • Techninių sprendimų paieška.

Reikalavimai

  • Statybos arba mechanikos aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Mokėjimas dirbti Autocad programa (3d modeliavimo programų mokėjimas, būtų privalumas);
  • Anglų kalbos supratimas;
  • Atidumas detalėms, kruopštumas, profesinis smalsumas;
  • Gali būti be patirties, vidiniu mokymu metu išmokysime specifinių žinių;

Mes jums siūlome

  • Galimybė dirbti sparčiai augančioje kompanijoje;
  • Vidinius mokymus;
  • Darbą draugiškame jaunų profesionalų kolektyve;
  • Profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Konkurencingą atlyginimą.

Atlyginimas

700-1200 €/mėn. į rankas
Pagal susitarimą

UAB „Stair Supply“ jauna ir sparčiai auganti įmonė. Mes specializuojamės laiptų ir turėklų gamyboje. Projektuojame, gaminame ir sumontuojame įvarius laiptus ir turėklus iš medžio, metalo ir stiklo.

UAB „Stair Supply“ plečią veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir Norvegijoje, Švedijoje, Anglijoje.