Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Stair Supply“

Gamybos planuotojas (-a)

1000-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Stair Supply“

Darbo pobūdis

  • Gamybos pajėgumų ir kitų rodiklių skaičiavimas, analizė bei koregavimas;
  • Gamybos planavimas bei koregavimas;
  • Gamybos plano vykdymo kontrolė;
  • Užsakymų paleidimas į gamybą;
  • Planavimo sistemos tobulinimas;

Reikalavimai darbuotojui

  • Motyvuotas dirbti gamybos srityje;
  • Techninis išsilavinimas;
  • Brėžinių supratimas;
  • Mokėjimas dirbti Autocad programa būtų privalumas;
  • Atidumas detalėms, kruopštumas, profesinis smalsumas;

Įmonė siūlo

  • Galimybė dirbti sparčiai augančioje kompanijoje;
  • Vidinius mokymus;
  • Darbą draugiškame jaunų profesionalų kolektyve;
  • Karjeros galimybes į gamybos vadovo poziciją;
  • Konkurencingą atlyginimą.

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. į rankas
Pagal susitarimą

UAB „Stair Supply“ jauna ir sparčiai auganti įmonė. Mes specializuojamės laiptų ir turėklų gamyboje. Projektuojame, gaminame ir sumontuojame įvarius laiptus ir turėklus iš medžio, metalo ir stiklo.

UAB „Stair Supply“ plečią veiklą ne tik Lietuvoje, bet ir Norvegijoje, Švedijoje, Anglijoje.