Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Rimgauda"
More about company »

Projektuotojas

Vilnius - UAB "Rimgauda"

Darbo pobūdis

  • Dujotiekio/vandentiekio/nuotekų tinklų projektavimas;
  • Projektų derinimas atitinkamose institucijose.

Atsakingi, organizuoti darbuotojai yra laukiami ir vertinami.

Reikalavimai

  • aukštasis/aukštesnysis inžinerinis išsilavinimas;
  • puikus lietuvių kalbos mokėjimas (raštu ir žodžiu);
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai Autocad;
  • geri organizaciniai ir bendravimo įgūdžiai;
  • atsakingumas, kūrybingumas, greita orientacija, sugebėjimas - analizuoti ir sisteminti informaciją.

Kontaktinis asmuo: Andrius Grekauskas
Tel.:

Mes jums siūlome

  • darbą draugiškoje aplinkoje;
  • profesinius mokymus;
  • visas socialinės garantijas ir priemones reikalingas darbui.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB „Rimgauda“ – daugiau nei 10-metį sėkmingai veikianti inžinerinių sistemų montavimo ir projektavimo įmonė, užsitarnavusi klientų ir partnerių pasitikėjimą. Esame novatoriški, nuolat tobuliname savo žinias, domimės rinkos naujovėmis, turime modernią techniką, todėl galime pasiūlyti profesionalius, geriausiai kliento poreikius atitinkančius sprendimus.
Informacija apie UAB "Rimgauda"
1017 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
49
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Andrius Grekauskas