Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Edrana Baltic, IĮ

Projektuotojas

800-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Edrana Baltic, IĮ

Darbo pobūdis

  • Kliento verslo procesų įvertinimas, poreikių analizė
  • Dalyvavimas įmonės IT projektų diegime
  • LR įstatymų pritaikymas ir realizavimas įmonės informacinėje sistemoje
  • Įmonės informacinės sistemos papildomų funkcijų projektavimas ir jų aprašymas
  • Techninių užduočių formulavimas programuotojams

Reikalavimai

  • Šiuolaikinių informacinių technologijų išmanymo (sertifikatai būtų privalumas)
  • Darbo su duomenų bazėmis ir SQL žinių
  • Duomenų saugos koncepcijų išmanymo
  • Personalo valdymo ir darbo apmokėjimo procesų išmanymo (būtų privalumas)
  • Analogiško darbo patirties (būtų privalumas)
  • Analitinio mąstymo ir atidumo
  • Komunikabilumo, gebėjimo dirbti komandoje
  • Atsakingumo ir gebėjimo priimti sprendimus
  • Noro tobulėti,
  • Orientacijos į rezultatus

Mes jums siūlome

  • Darbą perspektyvioje IT kompanijoje
  • Draugišką ir kūrybingą darbo atmosferą
  • Puikią darbo aplinką bei puikias darbo sąlygas
  • Siekiančius padėti bendradarbius
  • Galimybę dalyvauti įdomiuose ir kūrybiškuose projektuose
  • Galimybę priimti iššūkius
  • Galimybę mokytis ir tobulėti
  • Lankstų darbo grafiką

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. į rankas

IĮ „Edrana Baltic“ Lietuvos rinkoje nuo 1987 m.
Mūsų klientų sąraše yra virš 2000 įmonių visoje Lietuvoje. Programos pritaikytos ir įdiegtos įvairių sričių įmonėse ir organizacijose: bankuose, gamybinėse, prekybinėse, statybinėse, paslaugų, taip pat savivaldybėse, švietimo, sveikatos, teisėsaugos skyriuose ir t.t.Jos taikomos AB, UAB, BĮ, individualioms bei biudžetinėms, įmonėms. Aptarnaujame klientus Latvijoje ir Baltarusijoje.