Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "GB technologijos"
More about company »

Projektuotojo asistentas (-ė)

Vilnius - UAB "GB technologijos"

Darbo pobūdis

Pagalba rengiant visuomeninių ir pramoninių objektų technologinę projekto dalį (brėžinių, raštų bei žiniaraščių rengimas ir kt.)
Projektinės dokumentacijos ruošimas ir tinkamas įforminimas.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas (inžinerija, architektūra ar pan.);
  • Geri darbo programavimo AutoCAD įgūdžiai;
  • Gebėjimas dirbti komandoje, greitai orientuojatės;
  • Esate atsakingas (-a), kruopštus (-i), atidus (-i).
Privalumas: panašaus ar tokio pat darbo patirtis.

Mes jums siūlome

  • Stabilų atlyginimą ir kintamus priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Galimybę mokytis ir tobulėti;
  • Darbą draugiškame kolektyve.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Projektavimo biuras „GB technologijos“ specializuojasi statinių technologinės dalies projektavime. Didelė ir ilgametė atestuotų specialistų patirtis leidžia projektuoti įvairaus sudėtingumo, ypatingos svarbos gamybinių, visuomeninių bei kitų statinių technologijas. Esame lankstūs ir kūrybingi, kiekvieną projektą vertiname individualiai. Komandinis darbas duoda gerus kokybės rezultatus. Glaudžiai dirbame su užsakovais ir architektais, taip pat inžinerinių dalių projektuotojais.
Informacija apie UAB "GB technologijos"
11
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Gintautas Baranauskas