Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Saulės šeimos medicinos centras“
More about company »

Psichiatras

Kaunas - UAB „Saulės šeimos medicinos centras“

Darbo pobūdis

Darbas Psichikos sveikatos centre.
Pacientų konsultavimas klinikoje ir namuose.
Medicininės dokumentacijos pildymas.
Vaistų išrašymas.

Reikalavimai

Galiojanti gydytojo psichiatro licencija.
Atlikti pareigas, numatytas gydytojo psichiatro medicinos normoje MN 53:2005 „Gydytojas psichiatras. Teisės, pareigos, kompetencija ir atsakomybė“.

UAB Saulės šeimos medicinos centras gyvuoja nuo 2001 m. kovo 1 d. Šiame centre suburta aukštos kvalifikacijos gydytojų ir kitų medicinos darbuotojų komanda:
  • teikia kvalifikuotą medicininę pagalbą visai šeimai;
  • garantuoja lengvai prieinamą ir kokybišką diagnostiką bei gydymą;
  • lanko pacientus namuose;
  • vykdo sunkių susirgimų prevencines programas.
Saulės šeimos medicinos centro privalumas ir darbo tikslas – šiltas ir supratingas bendravimas su pacientais, bei visiškas konfidencialumas.
Informacija apie UAB „Saulės šeimos medicinos centras“
1398 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
91
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 839 €
25% uždirba 839-1287 €
25% uždirba 1287-1790 €
25% uždirba nuo 1790 €
Vadovas: Audronė Urbonienė