Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Transcom Worldwide Vilnius“
More about company »

Puikiai bendrauji angliškai bei nori padėti klientams telefonu? Prisijunk!

Vilnius - UAB „Transcom Worldwide Vilnius“
SUPERDARBDAVYS 2019 II vieta paslaugų kategorijoje

Darbo pobūdis

Dirbame su vienu stambiu klientu ir konsultuojame jo klientus iš Dž. Britanijos, Airijos, Belgijos ir Olandijos įvairiais klausimais apie jų siuntas. Bendraujame tik anglų kalba ir tik telefonu. Darbo tikslas - padėti išspręsti visas klientams kilusias problemas, suteikiant informaciją, kur šiuo metu yra jų siunta, kada gali tikėtis jos pristatymo ar pasiūlant jiems pačią patogiausią siuntos atsiėmimo vietą.

Siūlome tau:

 • Įgyti vertingos klientų aptarnavimo patirties
 • Dalyvauti mokymuose nuo liepos 29 dienos
 • Dirbti lanksčiu grafiku, leidžiančiu išlaikyti darbo ir laisvalaikio balansą
 • Gauti stabilų atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo rezultato
 • Pertraukų metu atsipalaiduoti žaidžiant stalo futbolą ar PS4
 • Įsitraukti į papildomas sporto ar socialinės atsakomybės veiklas
 • Augti talentus puoselėjančioje aplinkoje!

Tikimės, kad tu:

 • Puikiai bendrauji anglų kalba (C1 lygis);
 • Pasižymi greita orientacija;
 • Esi komunikabilus ir mandagus;
 • Gebi efektyviai bei greitai dirbti kompiuteriu!
 • Turi galimybę dirbti 0.75 arba 1 etatu.


Atlyginimas:

Skaičiuojamas pagal valandinį tarifą, kurį sudaro stabili bazė ir priedas priklausantis nuo rezultatų. Neatskaičius mokesčių rėžiai gali siekti nuo 569 iki 1102​ eurų dirbant pilnu etatu.

Darbo laikas:

Skyrius veikia nuo pirmadienio iki penktadienio 10-22 val. ir šeštadieniais 10-16 val., tad galime pasiūlyti lankstų darbo grafiką šių valandų rėžiuose bei dirbti pilnu (40 val. per savaitę) ar ne pilnu (30 val. per savaitę) etatu.

Sėkmės atveju, tikimės, kad galėsi prisijungti prie mokymų nuo liepos 29 dienos, kurie truks pirmąsias 2 savaites nuo pirmadienio iki penktadienio 9-17:30 val.. Pirmoji mokymų diena - pirmoji darbo diena, mokamas atlyginimas.DĖMESIO: Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi Transcom Worldwide Vilnius personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.
SUPERDARBDAVYS 2019
II vieta paslaugų kategorijoje
UAB „Transcom Worldwide Vilnius“

UAB „Transcom Worldwide Vilnius“

Transcom – vienas lyderiaujančių pasaulyje kontaktų centrų, teikiantis profesionalias klientų aptarnavimo, pardavimų, techninės pagalbos, skolų valdymo paslaugas. Transcom veikia 20-yje pasaulio šalių. Įmonė dirba su didžiausiomis įmonėmis/žinomiausiais prekiniais ženklais iš energetikos, finansų, logistikos, paslaugų, turizmo bei kitų sektorių. Transcom visame pasaulyje dirba daugiau nei 27 000 darbuotojų, kuriančių išskirtinę Klientų patirtį kasdien.
Daugiau apie kontaktų centrą bei atviras pozicijas:
informacija apie UAB „Transcom Worldwide Vilnius“
813
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2018 m.