Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Headex"
More about company »

Pulto operatorius (-ė)

Vilnius - UAB "Headex"

Darbo pobūdis

Didžiausia saugos sprendimus teikianti kompanija pasaulyje, dirbanti penkiuose žemynuose, 125 pasaulio šalių, šiandien ieško naujų komandos narių!
  • Įvykių fiksavimas kompiuterinės programos pagalba;
  • Informacijos priėmimas, registravimas;
  • Iškvietimų organizavimas;
  • Bendravimas telefonu su klientais.

Darbo laikas: slenkančiu grafiku pamainoje po 24 val.
Darbo vieta: Jasinskio g.

Reikalavimai:

  • Ne mažesnis kaip vidurinis išsilavinimas;
  • Operatyvumas;
  • Greitas sprendimų priėmimas;
  • Atsakingumas.

Mes Tau siūlome:

  • Apmokymus darbo vietoje;
  • Atsakingą darbą stabilioje įmonėje;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Darbą, patogioje vietoje.

Išsamesnė informacija telefonu: Siųsdami savo CV, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ išsaugos Jūsų pateiktus duomenis savo duomenų bazėje, bei tvarkys atrankos į darbo vietą tikslu. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/

Headex Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel.
Informacija apie UAB "HEADEX"
2114
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Povilas Variakojis