Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Mare Balticum"
More about company »

PUSRYČIŲ PADAVĖJAS (-A)

Vilnius - UAB "Mare Balticum"

Darbo pobūdis

Darbo laikas 06:30 – 12:00 val.;
Svečių aptarnavimas pusryčių salėje;
Bendros tvarkos palaikymas darbo vietoje.

Reikalavimai

Gerbti svečius, norėti ir mokėti maloniai bendrauti, visada su šypsena aptarnauti klientus;
Demonstruoti pozityvų požiūrį, būti mandagiu, paslaugiu, taktišku;
Labai prašome CV siųsti tik reikalavimus atitinkančių kandidatų.

Mes jums siūlome

Įdomų, atsakingą darbą draugiškame kolektyve;
Puikią ir prestižinę darbo vietą Vilniaus senamiestyje.

IMPERIAL Hotel and Restaurant – jaukus, klasikinio stiliaus penkių plius žvaigždučių viešbutis senamiesčio centre. Viešbutyje teikiamos visos tarptautinius standartus atitinkančios paslaugos. Daugiau informacijos www.imperialvilnius.lt
Informacija apie UAB "Mare Balticum"
652 €
Vid. atlyginimas bruto
72
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Olegas Vasinas