Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ULMAS“
More about company »

PVC kantavimo staklių darbuotojas

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „ULMAS“

Darbo pobūdis

Darbas prie plokščių ir medienos briaunų laminavimo staklių;
Plokščių tvarkymas;
Įrangos priežiūra;
Darbas pamainomis;
Kitos vadovo pavestos užduotys.

Reikalavimai

Pageidautina darbo su staklėmis patirtis;
Kruopštumas, atsakingumas, noras dirbti ir tobulėti;
Savarankiškumas;

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą;
Geras darbo sąlygas ir darbo priemones;
Karjeros galimybes;
Atsakingą ir nuolatinį darbą.

Kontaktinis numeris :

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
UAB „ULMAS“

UAB „ULMAS“

Uždaroji akcinė bendrovė „ULMAS” įsteigta 1992 metais. Pagrindinė bendrovės veiklos sritis – didmeninė ir mažmeninė prekyba baldų gamybos medžiagomis.
Mūsų tikslas – būti patikimu, lanksčiu, profesionaliu bei operatyviu partneriu visiems Lietuvos baldų gamintojams.
Mes bendradarbiaujame su pasauliniais baldų medžiagų gamybos lyderiais. Tai leidžia mums aktyviai sekti rinkos vystymąsi ir pokyčius, bei įdiegti naujus produktus.
Informacija apie UAB „Ulmas“
1434 €
Vid. atlyginimas bruto
(11% didesnis už LT vidurkį)
163
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1080 €
25% uždirba 1080-1323 €
25% uždirba 1323-1525 €
25% uždirba nuo 1525 €
Vadovas: Viktoras Verdingovas