Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
PERSONALO AKADEMIJA
More about company »

PYTHON FULL-STACK PROGRAMUOTOJO (8 programuotojų projekto komandai)

Vilnius - PERSONALO AKADEMIJA

Darbo pobūdis

  • Verslo ir gamybos sistemos vystymas bei palaikymas, taikant Python technologiją ir JavaScript "SmartClient" funkcionalumą;
  • Kurti integruotą, 4-ias informacines sistemas vienijančią platformą.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis su Front-end įrankiais: HTML, JavaScript (Angular, ReactJS), Ajax, Rest, JSON, CSS;
  • Python programavimo patirtis, naudojantis Django karkasu;
  • Patirtis su Model-View-Controller tipo karkasais;
  • Patirtis su kodo versijavimo sistemomis (Git);
  • Darbo patirtis Windows ir Linux aplinkose.

Mes jums siūlome

  • Aukšto lygio atlyginimą. Rimtai;
  • Naujausias IT technologijų versijas ir projekto valdymo metodikas;
  • Nuolatinius kvalifikacijos kėlimo mokymus ir kursus (atestavimąsi);
  • Patogiai ir moderniai įrengtą darbo vietą bei poilsio erdvės naujame "Liepyno" verslo namuose..

Konfidencialumas garantuojamas.

Atlyginimas

Su perspektyva didėti

PERSONALO AKADEMIJOS ( - daugiau įvairių darbo pasiūlymo skelbimų) klientė - stambiausia Baltijos šalių knygų spausdinimo (gamybos) ir poligrafijos darbų kompanijų grupė, savo produkciją teikianti Norvegijos, Danijos, Suomijos, Švedijos, Jungtinės Karalystės, Vokietijos ir Olandijos žymiausiems knygynams.

Kompanijų grupei, keliančiai savo gamybos valdymo IT sistemos efektyvumą, ilgalaikio projekto vystymui ieškome