DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
Sanitex įmonių grupė

PYTHON ODOO PROGRAMUOTOJAS (-A)

Kaunas - Sanitex įmonių grupė

Darbo pobūdis

Duomenų apdorojimo užklausų rengimas, duomenų bazių ir ESB mazgų architektūros kūrimas;
IT sistemos vystymas ir palaikymas naudojant Mule ESB eilių sistemas;
Integracijų klausimai;
Odoo ERP palaikymas ir vystymas.

Reikalavimai darbuotojui

Programavimo kalbos – Java, Python, C#;
Darbas su MS SQL/MySQL/PostgreSQL duomenų bazėmis;
Linux OS ir Mule ESB patirtis būtų didelis privalumas;
Aukštasis išsilavinimas;
Geri anglų kalbos įgūdžiai.

Dinamišką darbą ambicingame, jaunatviškame ir draugiškame kolektyve;
Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes.

UAB „Sanitex“ - plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su daugiau nei 600 Lietuvos bei užsienio gamintojų ir šiuo metu plečianti savo veiklą trijose Baltijos šalyse.