Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB „LITGRID“
More about company »

RAA inžinierius (ė) Infrastruktūros priežiūros centre

Nuo 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Kaunas - AB „LITGRID“

Darbo pobūdis

dalyvauti viešųjų pirkimų procese, perkant 400-330-110 kV RAA įrangos eksploatacijos darbus ir medžiagas, kontroliuoti sutarčių vykdymą;
  • analizuoti kitų šalių perdavimo tinklo operatorių gerąsias patirtis, pritaikant RAA įrangos techniniams reikalavimams, RAA įrenginių eksploatavimo reglamentui;
  • konsultuoti centro specialistus, vykdant naujai statomų ir rekonstruojamų objektų specialiąją techninę priežiūrą, priimant kokybiškai atliktus darbus ir medžiagas;
  • analizuoti įvykstančius gedimus ir sutrikimus, nustatyti neteisingų RAA veikimų priežastis ir teikti siūlymus jų prevencijai.

Galimybė dirbti Kauno arba Panevėžio mieste.

Reikalavimai

aukštasis elektros energetikos, elektros inžinerijos, automatikos išsilavinimas;
  • ne mažiau 3 metų patirtis perdavimo tinklo RAA įrenginių montavimo, derinimo, projektavimo ar eksploatavimo srityse;
  • turėti darbo kompiuteriu įgūdžius dirbant su MS Office paketu;
  • žinoti RAA įrenginių įrengimo, bandymo apimčių ir normų bei elektros įrenginių eksploatavimo taisykles;
  • atsakingumas, kruopštumas, iniciatyvumas.

Privalumai:
  • turėti patirties derinant SIEMENS, ABB, GENERAL ELECTRIC ir kitų gamintojų mikroprocesorinius RAA įrenginius su jų programine įranga, žinoti šių įrenginių veikimo ir parinkimo principus;
  • darbo patirtis mikroprocesorinių RAA įrenginių programinės įrangos DIGSI 5, PCM 600, AGILE, ENERVISTA ar kitais paketais;
  • mokėti anglų kalbą žodžiu ir raštu.

Mes jums siūlome

  • įdomų ir atsakingą darbą draugiškoje komandoje;
  • draugišką komandą ir palaikantį vadovą;
  • galimybę tobulėti profesinėje srityje;
  • puikias darbo sąlygas, motyvuojantį atlygį;
  • pažangią vadybą;
  • darbo užmokestį nuo 2000 EUR (su mokesčiais), kintamą atlygio dalį iki 20 proc. metinio bazinio atlygio, priklausančią nuo bendrovės/individualių tikslų pasiekimo.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

AB „Litgrid“, Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius, palaiko stabilų šalies elektros energetikos sistemos darbą, valdo elektros energijos srautus ir sudaro sąlygas konkurencijai atviroje elektros rinkoje. „Litgrid“ atsako už Lietuvos elektros energetikos sistemos integraciją į Europos elektros infrastruktūrą ir bendrą elektros rinką. Mes įgyvendinome strateginius tarptautinių jungčių „NordBalt“ (Lietuva–Švedija) ir „LitPol Link“ (Lietuva–Lenkija) projektus, o šiuo metu įgyvendiname šalies strateginį tikslą – perorientuoti elektros sistemą sinchroniniam darbui su kontinentinės Europos elektros tinklais. Siekdami įtvirtinti šalies energetinį savarankiškumą, puoselėjame atsakomybės, racionalios kūrybos ir dialogo kultūrą.