Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "HEADEX"
More about company »

Radijo aparatūros montuotojas (-a)

Kaunas - UAB "HEADEX"

Darbo pobūdis

  • darbas prie automatizuotos elektronikos plokščių surinkimo linijos;
  • darbas su smulkiomis detalėmis;
  • kokybės kontrolė;
  • gamybos užduočių vykdymas;
  • tvarkos ir švaros darbo vietoje palaikymas;
  • darbas slenkančiu grafiku (2 pamainomis);
  • darbo vieta: Draugystės g.

Reikalavimai:

  • kruopštumas, atidumas;
  • iniciatyvumas ir noras tobulėti;
  • darbo patirtis nebūtina;
  • galimybė pradėti dirbti iš karto, skubiai.

Įmonė Tau siūlo:

  • ilgalaikes perspektyvas;
  • visas socialines garantijas;
  • galimybę įgyti naudingos darbo patirties;
  • darbui reikalingas priemones;
  • apmokymus darbo vietoje.

Headex Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. arba numeriu .