Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Rašymo korepetitorius

400–600 Eur

Darbo pobūdis

Studentų konsultavimas ir pagalba sudarant darbo planą;
Pagalba renkant informacinius šaltinius ir juos kokybiškai adaptuojant;
Pagalba apdorojant ir sisteminant duomenis;
Konsultavimas skirtingais rašymo, redagavimo ir teksto sudarymo klausimais;
Tiesioginis teksto, pagal pateiktus reikalavimus, redagavimas.

Reikalavimai

Esi motyvuotas ir tau nereikia darbo kontrolės - dirbi savarankiškai;
Esi disciplinuotas - jeigu sutariamas darbo terminas, puikiai supranti, kad jis "nėra lankstus";
Žinai, kad visą informaciją galima atrasti internete - moki ja naudotis;
Žinai, kas yra originalus tekstas ir supranti, kad tekstas turi būti sutvarkytas pagal reikalavimus - moki tai padaryti;
Esi kūrybingas ir nebijai iššūkių.

Mes jums siūlome

Darbą su patyrusiais, entuziastingais komandos nariais;
Galimybę dirbti iš namų ar kitos jums patogios vietos;
Galimybę dirbti pasirinktu darbo krūviu;
Galimybę tobulėti savo srityje kaip specialistui;
Motyvuojantį, laiku mokamą bei nuo darbo rezultatų priklausomą atlyginimą;
Svarbiausia - galimybę būti savo laiko vadovu, dirbti nenuobodžiai ir tobulėti.

Atlyginimas

400–600 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
CVB client

Mes – edukacinis projektas . Mūsų tikslas - padėti kiekvienam, besimokančiam visame pasaulyje ir mūsų komandai trūksta Tavęs!
Esi savo srities ekspertas, turintis aukštąjį išsilavinimą?
Sugebi rasti tinkamą informaciją bei ją susisteminti?
Rašymas yra Tavo sritis?
Jei tai - TU, siūlome įdomų, įvairiapusį, RAŠYMO KOREPETITORIAUS darbą bei laukiame tavo gyvenimo aprašymo ir motyvacinio laiško.