Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Hila

REABILITACIJOS IR SPORTO MEDICINOS CENTRO ADMINISTRATORĖ (-IUS)

Nuo 900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Hila

Darbo pobūdis

  • Atvykusių pacientų / klientų registravimas bei išankstinis registravimas telefonu;
  • Informacijos teikimas apie Centro paslaugas;
  • Operatyvus ir tikslus informacijos suvedimas įstaigos informacinėje sistemoje;
  • Asmens sveikatos istorijų tvarkymas, archyvavimas;
  • Bendradarbiavimas su gydytojais, slaugytojais, kitais sveikatos priežiūros specialistais;
  • Pagalba Centro vadovui užtikrinant efektyvią Centro veiklą, įgyvendinat iškeltus tikslus;
  • Centro darbuotojų darbo laiko apskaitos administravimas;
  • Pagalba Centro vadovui atliekant patalpų užimtumo analizę, organizuojant susirinkimus, pildant reikalingą dokumentaciją.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas (medicininės srities – didelis privalumas);
  • Užsienio kalbų žinios (anglų arba rusų);
  • Patyręs MS Word ir /arba Excel vartotojas;
  • Bendravimo įgūdžiai, klientų aptarnavimo standartų išmanymas.

Įmonė siūlo

  • Galimybę tobulinti savo kompetencijas ir įgyti naujų;
  • Nuolaidų programą įmonės teikiamoms sveikatos priežiūros paslaugoms;
  • Darbo užmokestį nuo 900 Eur prieš mokesčius.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Hila

Hila

Nuo 1994 metų sėkmingai rinkoje veikianti viena didžiausių medicininių paslaugų įmonė.
informacija apie Hila
3143 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
574
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1256 €
25% uždirba 1256-2074 €
25% uždirba 2074-3267 €
25% uždirba nuo 3267 €