Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MV GROUP
More about company »

Red Bull Reklaminių akcijų asistentas (-ė)

Nuo 570 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - MV GROUP

Trumpas pozicijos aprašymas

Viskas prasidėjo 1987 metais Austrijoje, kai startavo pirmoji mūsų degustacinė programa. Būrys žavių, dinamiškų ir energingų pramogų mylėtojų iškart atsidūrė Red Bull marketingo strategijos centre – jie ir jos prisidėjo prie naujų skonių testavimo, padėjo pakelti pardavimus bei padarė mūsų renginius dar geresniais. Tai tikrai nebus įprastas ofisinis darbas nuo devynių iki penkių. Tavo tikslas – būti reikiamu laiku reikiamoje vietoje ir užtikrinti, kad Red Bull būtų prieinamas žmonėms, kuriems to reikia. Gali būti, kad ragausi šį energetinį gėrimą paryčiais su daktarais, prieš prasidedant jų pamainai. Gali būti, kad dienas leisi universitetuose su sunkiai besimokančiais studentais. Taip pat prisidėsi ir prie pardavimų, mat rūpinsies, kad energijos nepritrūktų barai ir renginiai. Kalbant apie šiuos, mes irgi juos organizuojame, tad bus dienų, kurias leisi keisčiausiuose nuotykiuose kartu su atletais, influenceriais ir kitais šauniais žmonėmis. Trumpai: užtikrinsi, kad ten kur eina Red Bull, kartu eitų ir gera patirtis. Beje, turėsi galimybę vairuoti vieną iš mūsų klasikinių MINI, kuriuos tikrai ne kartą matei važinėjant Lietuvos keliais.

Visos atsakomybės, kurias tau patikėsime...
  • Kūrybingumas: gali pasakyti 100 vietų, kuriose Red Bull skardinės buvimas yra neatsiejamas.
  • Būti įvykių centre: tu žinai kas vyksta tavo mieste ir universitete.
  • Esi charizmatiška asmenybė: žmonės tau sako, kad esi išskirtinė asmenybė ir nori būti šalia tavęs, gerai leisti laiką, o tau užėjus į nepažįstamų žmonių būrį tu juos užvaldai savo energija.
  • Lankstumas: darbas gali būti tavo gyvenimo būdas ir tavęs neatbaido darbas savaitgaliais per didžiausius muzikos festivalius ar darbas naktimis stilingiausiuose vakarėliuose.
  • Puikūs vairavimo įgūdžiai ir patikimumas: tau patinka vairuoti, nes tau patikėsime savo ikoniškuosius MINI!

Kaip būti sėkmingu darbuotoju

Tai ypač svarbu šioje pozicijoje:
  • Mokaisi nuolatinėse studijose;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Ieškai pastovaus darbo (±20 val. per savaitę);
  • Pirmo arba antro kurso studentas.

Atlyginimas

Nuo 570 €/mėn. neatskaičius mokesčių
MV GROUP

MV GROUP

MV GROUP Distribution vienija keturias įmones: 1992 m. veiklą Lietuvoje pradėjusią UAB „Mineraliniai vandenys“, nuo 2007 m. Latvijoje veikiančią SIA „MV Latvia“, Estijoje – OÜ „MV Eesti“ ir 2005 m. Lenkijoje įkurtą „MV Poland“ sp. z o.o. Alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų, tabako gaminių ir greito vartojimo prekių (FMCG) didmeninės prekybos srityje veikiančios įmonės šiandien atstovauja daugiau nei 200 pasaulyje gerai žinomų prekių ženklų, produkciją tiekia į daugiau nei 8 tūkst. prekybos taškų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje.

Siųsdamas savo gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ar kitus dokumentus kandidatas į darbuotojus sutinka ir suteikia teisę duomenų valdytojui UAB „Mineraliniai vandenys“, buveinės adresas J. Jasinskio g. 16F, Vilnius (toliau – Bendrovė), tvarkyti jo asmens duomenis atrankos į darbo vietą (-as) vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslais.
Sveikatos duomenys. Duomenys apie kandidato sveikatą atrankos procese pagal galiojančius teisės aktus yra renkami ir tvarkomi tik siekiant įvertinti jo darbingumą ir (ar) gebėjimą dirbti profesinės rizikos sąlygomis.
Duomenų saugojimas. Kandidatų į darbuotojus asmens duomenys atrankos į darbo vietą (-as) vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslais Bendrovėje saugomi tol, kol vykdoma atranka į pasirinktą (-as) darbo vietą (-as).
Duomenų perdavimas tretiesiems asmenims. Bendrovė gali kandidatų į darbuotojus asmens duomenis perduoti tvarkyti tretiesiems asmenims, kurie padeda Bendrovei vykdyti kandidatų atranką arba kurie Bendrovei su atranka, kandidatų vertinimu ir vidaus administravimu susijusias paslaugas (pvz., personalo atrankos, vertinimo paslaugų teikėjai, duomenų bazių programinės įrangos tiekėjai, duomenų bazių administravimo paslaugų teikėjai, duomenų centrų, prieglobos ir debesijos paslaugų teikėjai ir kt.). Taip pat asmens duomenys gali būti perduodami priežiūros institucijoms arba teisėsaugoms įstaigoms, jei jų reikalaujama pagal galiojančius teisės aktus arba ginant teisinius reikalavimus.

Kandidato į darbuotojus teisės. Kandidatas į darbuotojus turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi, reikalauti ištaisyti, papildyti ar sunaikinti pateiktus asmens duomenis, taip pat sustabdyti jų tvarkymo veiksmus (atšaukti savo sutikimą), teisę reikalauti, kad asmens duomenų valdytojas apribotų asmens duomenų tvarkymą, teisę į duomenų perkėlimą, pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (kontaktiniai duomenys pateikti interneto svetainėje ) ir nesutikti su pateiktų asmens duomenų tvarkymu. Prašymai dėl šių teisių įgyvendinimo teikiami bendruoju Bendrovės el. pašto adresu.

Similar job ads: