Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Merkurita“
More about company »

REGIONO ORGANIZATORIUS (-Ė)

700-1500 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Merkurita“

Darbo pobūdis

  • Vadovavimas 4 – 6 asmenų apklausų vykdytojų komandai;
  • Komandos komplektavimas ir motyvavimas;
  • Apklausų organizavimas ir vykdymas koncertų, parodų ir kitokių reklaminių renginių metu.

Reikalavimai

  • Organizaciniai ir vadovavimo įgūdžiai;
  • Bendravimo įgūdžiai;
  • Darbui reikalingas automobilis ir vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Pastovų atlyginimą ir priedus priklausančius nuo rezultatų;
  • Įdomų dinamišką ir motyvuojantį darbą.

Atlyginimas

700-1500 €/mėn. į rankas

Kompanija atstovaujanti Vokietijos kompaniją "ORGATERM".
informacija apie UAB „Merkurita“
1092 €
Vid. atlyginimas bruto
51
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 313 €
25% uždirba 313-931 €
25% uždirba 931-1400 €
25% uždirba nuo 1400 €