UAB „Aimaras“

Regiono pardavimų vadybininkas

1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Aimaras“

Darbo pobūdis

Lietuvos rinkai pastebimai augant pastaraisiais metais ir ryškėjant dideliam jos potencialui, siekiame ženkliai plėsti vietinių klientų ratą. Todėl ieškome kandidatų, turinčių aukštąjį universitetinį išsilavinimą arba IV-o kurso studentus, norinčius priimti iššūkį vadovauti Aimaro verslo plėtros veiklai Lietuvoje.

Regiono pardavimų vadybininkas (-ė) dirbs su įvairiomis įmonėmis Lietuvoje, o pareigos apims pardavimo kanalų kūrimą ir potencialių klientų kelią nuo susipažinimo iki sutarties pasirašymo.

Reikalavimai darbuotojui

Jeigu norite būti sėkminga (-as) šioje rolėje, jums bus reikalingos šios savybės:
  • Noras ir gebėjimas pasiekti ambicingus tikslus ir nustatytus veiklos rodiklius.
  • Domėjimasis ir, pageidautina, patirtimi pagrįstas gebėjimas savarankiškai kurti sėkmingus santykius su potencialiais klientais, pasitelkiant šaltus skambučius ir aktyvius kontaktus LinkedIn ir kituose socialiniuose tinkluose, bei gebėjimas valdyti pardavimo procesą nuo pradžios iki pabaigos.
  • Stiprūs savarankiško prezentacijų ruošimo PowerPoint bei jų pristatymo auditorijai įgūdžiai.
  • Geri komunikacijos įgūdžiai. Puikus lietuvių, anglų ir rusų kalbų mokėjimas. Pasirengimas versti prezentazijas, rinkodaros medžiagą bei internetines svetaines į lietuvių kalbą.
  • Didelis susidomėjimas informacinių technologijų (IT) sritimi ir, idealiu atveju, bazinis supratimas, kaip veikia CRM sistemos. Noras greitai mokytis šioje srityje.

Sąlygos ir reikalavimai:
  • 8 valandų darbo diena.
  • Darbas asmeniniu kompiuteriu bandomuoju laikotarpiu (3 mėnesiai).
  • Aktyvumas LinkedIn: mažiausiai du profesionalūs LinkedIn skelbimai per savaitę.

Atlyginimas

1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Mes siūlome:
  • Atlyginimas: 1200 EUR/mėn. (prieš mokesčius/gross) bandomojo laikotarpio metu.
  • Įveikus bandomojąjį laikotarpį, sėkmingiems kandidatams bus pasiūlytas aukštesnis atlyginimas ir bonusai už įvykdytus pardavimus.
  • Beesender produkto ir Creatio platformos mokymai bei sertifikavimas, turintys tarptautinį pripažinimą.
  • Galimybė sukurti platų verslo kontaktų tinklą didžiausiose Lietuvos įmonėse.

Jeigu domitės technologijomis ir mėgstate pardavimus, kviečiame aplikuoti. Siūlome dinamišką darbo aplinką su puikiomis augimo perspektyvomis. Pateikite paraišką šiandien ir tapkite mūsų komandos dalimi!

JAV įmonės Creatio, pasaulinės verslo procesų automatizavimo programinės įrangos lyderės, partneris Aimaras, į savo komandą kviečia du regiono pardavimų vadybininkus. Aimaras specializuojasi verslo procesų automatizavime ir robotizuotų daugiakanalių (angl. omnichannel) komunikacijos sprendimuose.
informacija apie UAB „Aimaras“
4
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2021 m.