Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Maltos ordino pagalbos tarnyba

Regiono vadovas (-ė)

650-800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Maltos ordino pagalbos tarnyba

Darbo pobūdis

  • koordinuoti veiklą regiono grupėse, teikiant pagalbą, konsultacijas, priežiūrą;
  • atstovauti regiono grupes išorėje (savivaldybė, bažnyčia, mokyklos, kitos NVO, rėmėjai);
  • užtikrinti vykdomų veiklų regione kokybę bei plėtrą, konsultuoti grupes vykdomų veiklų bei galimos jų plėtros klausimais, palaikyti naujų grupių įsikūrimą regione;
  • palaikyti nuolatinę komunikaciją, organizuoti periodinius regiono grupių vadovų bei narių susitikimus, mokymus, konferencijas, organizuoti metinius veiklų aptarimus;
  • palaikyti bendradarbiavimą su vidaus bei išorės partneriais, užtikrinti tinkamą informacijos sklaidą;
  • sisteminti veiklos duomenis, rengti bei teikti rekomendacijas grupėms ir vadovybei;

Reikalavimai

  • Turi aukštąjį arba aukštesnįjį socialinių mokslų srities išsilavinimą.
  • Turi ne mažiau kaip 1 metų panašaus darbo patirtį;
  • Išmanai savanorystės procesus, turi savanoriavimo patirties;
  • Išmanai neformalaus ugdymo principus, gebi vesti mokymus, turi renginių organizavimo patirties;
  • Gebi kurti ir palaikyti profesinius ryšius, sugebi koordinuoti komandines veiklas, palaikyti bei įgalinti kitus asmenis bendrai veiklai;
  • Turi puikius bendravimo įgūdžius, lengvai užmezgi ir išlaikai kontaktus, sugebėtum užtikrinti sklandų bendradarbiavimą su organizacijos vidaus ir išorės partneriais bei rėmėjais;
  • Esi iniciatyvus ir smalsus žmogus, sugebi mąstyti strategiškai.
  • Sugebi siekti tikslų tuo pačiu išlaikydamas geranoriškus santykius su kitais asmenimis;

Maltiečiai tau siūlo:

  • Atvirumą tavo idėjoms ir pasiūlymams, realias galimybes prisidėti prie organizacijos plėtros.
  • Begalinę erdvę saviraiškai – mūsų organizacijoje, jei tik norėsi, rasi ir savanorystės, ir darbinės veiklos plėtros galimybių.
  • Palaikymą, grįžtamąjį ryšį, galimybę mokytis bei kelti kvalifikaciją.
  • Profesionalų bei draugišką kolektyvą, socialiai jautrias/-ius ir atsakingas/-us koleges/-as.
  • Lankstų darbo grafiką, nes mūsų organizacijoje žmonės turi ir asmeninį gyvenimą, kurį mes gerbiame.

Atlyginimas

650-800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
0,5 etato

Maltos ordino pagalbos tarnyba Lietuvoje yra labdaringą veiklą vykdančios tarptautinės organizacijos – Maltos ordino – dalis. Lietuvoje veiklą vykdome daugiau kaip 40 vietovių (grupių) kurios suskirstytos į tris regionus. Pagrindinis veikos tikslas - rūpinamasis ir pagalba socialinę bei finansinę atskirtį patiriančiais asmenimis. Jei tau nesvetimi darnios visuomenės tikslai ir nori to siekti kartu su viso pasaulio maltiečiais, kviečiame prisijungti prie mūsų komandos.
Šiuo metu darbui rytų regione ieškome naujo darbuotojo/-os – regiono vadovo/-ės.
informacija apie Maltos ordino pagalbos tarnyba
888 €
Vid. atlyginimas bruto
119
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 412 €
25% uždirba 412-806 €
25% uždirba 806-1267 €
25% uždirba nuo 1267 €