InMedica grupė

Regiono vadovas (-ė)

Nuo 2800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - InMedica grupė

Darbo pobūdis

  • Planuoti, organizuoti, vadovauti ir kontroliuoti priskirtų šeimos klinikos padalinių veiklą priskirtame Lietuvos regione (Trakuose, Elektrėnuose, Alytuje, Marijampolėje, Prienuose, Radviliškyje ir Visagine).
  • Užtikrinti CGP klinikų grupės politikos bei procedūrų įgyvendinimą šeimos klinikose ir palaikyti komunikacinius ryšius su padalinių darbuotojais.
  • Planuoti padalinių darbuotojų poreikį, vykdyti gydytojų paiešką ir atranką.
  • Stebėti, vertinti ir teikti pasiūlymus dėl darbo organizavimo ir teikiamų paslaugų kokybės gerinimo.
  • Užtikrinti padaliniams iškeltų pardavimų planų vykdymą ir biudžeto kontrolę.
  • Analizuoti padalinių finansinius rezultatus ir teikti pasiūlymus tikslų pasiekimui užtikrinti.

Reikalavimai darbuotojui

  • Turėti aukštąjį išsilavinimą ir ne mažesnę, kaip 2 metų vadovavimo patirtį.
  • Žinoti esminius vadybos ir personalo valdymo principus bei gebėti juos taikyti.
  • Suprasti bendruosius medicinos rinkos veikimo principus.
  • Gebėti analizuoti mikroklimatą kolektyvuose ir parinkti tinkamas priemones geram mikroklimatui palaikyti.
  • Gebėti rinkti ir sisteminti informaciją, analizuoti statistinius duomenis ir teikti išvadas.
  • Turėti B vairuotojo kategorijos pažymėjimą.

  • Galimybę dirbti vienoje didžiausių Lietuvos privačių sveikatos priežiūros įmonių.
  • Tarnybinį automobilį.
  • Konkurencingą darbo užmokestį - nuo 2800 EUR/mėn. neatskaičius mokesčių.
  • Papildomą gerovės ir naudų paketą, specialias nuolaidas darbuotojams.

Atlyginimas

Nuo 2800 €/mėn. neatskaičius mokesčių

84 klinikos tinklą įvairiuose šalies miestuose valdanti „InMedica“ grupė yra didžiausias privačios medicinos paslaugų teikėjas Lietuvoje. „InMedica“ teikia diagnostikos, ambulatorinio gydymo, chirurgijos, odontologijos ir kitas medicinines paslaugas. „InMedica“ grupę sudaro 66 šeimos medicinos centrai, 6 plataus profilio, 7 specializuotos, 5 „walk-in“ formato klinikos ir 3 laboratorijos.
„InMedica“ grupėje dirba daugiau kaip 2 900 darbuotojų, sveikatos priežiūros paslaugos teikiamos daugiau nei 270 tūkst. registruotų pacientų.
informacija apie InMedica grupė
1805 €
Vid. atlyginimas bruto
(18% didesnis už LT vidurkį)
705
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 192 €
25% uždirba 192-1195 €
25% uždirba 1195-2457 €
25% uždirba nuo 2457 €