Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „AVS PipeFit“

Regiono vadovas

1500-2200 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „AVS PipeFit“

Darbo pobūdis

  • Vadovauti paskirtam regionui iš pagrindinio ofiso Klaipėdoje (50+ darbuotojų);
  • Greitai ir efektyviai spręsti visus projektų eigoje kylančius iššūkius;
  • Planuoti regiono apkrovimą;
  • Darbuotojų kokybinė atranka ir paieška;
  • Užtikrinti savo regiono projektų sėkmingą įgyvendinimą, suplanuotu laiku;
  • Darbų saugos užtikrinimas paskirtam regionui;
  • Bendravimas su rangovais;
  • Finansinių ataskaitų ruošimas, projektų biudžetų valdymas;
  • Teikti pasiūlymus darbo efektyvumui gerinti.

Reikalavimai

  • Patirtis su laivų statybos ir remonto projektais ne mažiau kaip 5 metai (privalumas vamzdynų srityje);
  • Kompiuterinis raštingumas, puikūs MS Office įgūdžiai;
  • Anglų kalba būtina – žodžiu ir raštu. Rusų kalba būtina žodžiu, raštu - privalumas;
  • Ekonomikos pagrindai, pajamų/sąnaudų valdymo patirtis;
  • Dalykinio etiketo išmanymas ir sėkmingas naudojimas.

Mes jums siūlome

  • Nuolatinį darbą Lietuvoje, pagrindiniame ofise Klaipėdoje;
  • Galimybę nuolat tobulėti ir įgyti aukštesnę kvalifikaciją;
  • Darbą kūrybingų, motyvuotų ir profesionalių kolegų komandoje;
  • Papildomą sveikatos draudimo paketą;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Visas darbo priemones reikalingas darbui;
  • Motyvacinę skatinimo sistemą, už mėnesinius pamatuojamus rezultatus.

Atlyginimas

1500-2200 €/mėn. į rankas
+ skatinimo priedai

AVS PipeFit siekia tapti geriausiai užsakovų vertinama įmone dirbančia su vamzdynų sistemomis laivų statybos ir remonto rinkoje. Vykdydami savo misiją mes nuolatos tobulėjame ir investuojame į efektyvumą. Sprendžiame užsakovo patikėtas užduotis ir priimame iššūkius. Mėgaujamės darbu, kurį patys pasirinkome ir kasdien siekiame pralenkti save.
informacija apie UAB „AVS PipeFit“
1533 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
75
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1060 €
25% uždirba 1060-1374 €
25% uždirba 1374-1818 €
25% uždirba nuo 1818 €