Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „InMedica“
More about company »

Regiono vadovas (vakarų regionas)

Tauragė, Jurbarkas, Šilalė - UAB „InMedica“

Darbo pobūdis

Organizuoti ir koordinuoti klinkų darbą nustatytame regione;
Nustatyti tikslus klinikų vadovams, prižiūrėti ir padėti vadovams jų siekti;
Dalyvauti kuriant ir realizuojant įmonės pardavimų strategiją padaliniuose, siekti nustatytų tikslų (metinio biudžeto) įvykdymo;
Ugdyti ir motyvuoti padalinių darbuotojus;
Užtikrinti kokybišką ir profesionalų klientų aptarnavimą padaliniuose;
Spręsti kylančius medicinos srities bei personalo srities klausimus;
Inicijuoti bei dalyvauti naujuose projektuose, susijusiuose su klinikų veiklos tobulinimu.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (medicininis išsilavinimas būtų didelis privalumas);
Ne mažiau nei 2 metų vadovaujančio darbo patirtis;
Analitinis mąstymas;
Iniciatyvumas, kūrybiškumas, atsakingumas;
Gebėjimas suburti ir ugdyti komandą, kurti į aukštą klientų aptarnavimo kokybę orientuotą kultūrą;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas bei draugišką profesionalų komandą;
Darbo aplinką, paremtą profesionalumu, pagarba, paprastumu, komandiniu darbu;
Visas socialines garantijas.

Pirminės sveikatos priežiūros įstaiga.
Informacija apie UAB „InMedica“
1248 €
Vid. atlyginimas bruto
(39% didesnis už LT vidurkį)
505
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 490 €
25% uždirba 490-965 €
25% uždirba 965-1680 €
25% uždirba nuo 1680 €
Vadovas: Kęstutis Broniukaitis