Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Personalo nuomos valdymas“

REGISTRACIJA NAUJAM SEZONUI! DARBAS NYDERLANDUOSE nuo 1500 eur į rankas (+ nemokamas būstas)

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Nyderlandai - UAB „Personalo nuomos valdymas“

Darbo pobūdis

NAUJAS SEZONAS!

Sekantis išvykimas spalio 21d.!

Darbas prie ledų gamybos pakavimo linijos. Darbo vietoje vidutinė oro temperatūra, dirbama trumpomis rankovėmis.
Miestas ROERMOND (prie Vokietijos/Nyderlandų sienos)

  • ATLYGINIMAS nuo 1500 EUR į rankas / MOKAMAS NE PAGAL AMŽIŲ!
  • BŪSTAS SUTEIKIAMAS NEMOKAMAI! (turime nuotraukas galime atsiųsti)
  • NEMOKAMA kelionė į/iš darbo ( jeigu vykstate savo automobiliu suteikiama kuro kompensacija)

DARBAS LEGALUS, SU VISOMIS SOC. GARANTIJOMIS!
PRIEŠ IŠVYKIMĄ PATEIKIAME DARBO SUTARTIS

Reikalavimai

Susikalbėti anglų arba lenkų kalba.

Mes jums siūlome

NEMOKAMĄ apgyvendinimą ir kelionę į/iš darbo,
KOMPENSUOJAMAS kelionės išlaidas iki Nyderlandų,
Dirbantiems iki sezono pabaigos - PREMIJOS,
KARJEROS galimybes.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas

Įdarbinimo paslaugos Lietuvoje ir užsienyje