Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
NORTHWAY ĮMONIŲ GRUPĖ
More about company »

Registratorė (-ius) - konsultantė (-as)

Vilnius - NORTHWAY ĮMONIŲ GRUPĖ

Darbo pobūdis

  • Pacientų konsultavimas ir registravimas teikiamoms paslaugoms;
  • Medicinos centro teikiamų paslaugų pardavimai;
  • Reikalingų dokumentų administravimas;
  • Kasdieninės užduotys remiantis Klientų aptarnavimo standartu.

Reikalavimai

  • Išsilavinimas medicinos srityje būtų privalumas;
  • Būtina sėkminga klientų aptarnavimo patirtis;
  • Labai geri anglų ir rusų kalbų įgūdžiai;
  • Panašaus pobūdžio darbo patirtis būtų privalumas;
  • Paslaugų pardavimo įgūdžiai būtų privalumas;
  • Tvarkinga, reprezentatyvi išvaizda, mandagumas, atidumas, greita orientacija.

Mes jums siūlome

  • Mokymus klientų aptarnavimo ir paslaugų pardavimų srityje;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Registratūros darbuotojų motyvacinę sistemą.

NORTHWAY – naujos kartos privačių medicinos centrų tinklas Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje. Mums svarbus kiekvienas žmogus, o savo darbuotojus renkame kruopščiai ir atsakingai. Šiuo metu siūlome Jums tapti svarbiu mūsų komandos nariu Vilniuje.
Informacija apie NORTHWAY ĮMONIŲ GRUPĖ
823 €
Vid. atlyginimas bruto
266
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Diana Bumelytė